KONST / Litografier / Färglitografier 9557569
*
nr 955 7569
Färglitografier
2 st, Sven Jonsson, ej sign, bladets mått: 45 x 63
Kondition: lösa blad
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 april 2015
kl 20:40:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/4 18:09:53
1
Vinnande bud
20/4 18:10:09
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej sign färglitografier litografier sven jonsson
-
7063 Färglitografier
+ etsning, 3 st, oramade lösa blad, Lennart Gram (..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:20
-
7219 Färglitografier
2 st, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Mark..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:38
-
7211 Färglitografier
3 st, Albin Amelin (1902-1975), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:33
*
Färglitografier
Kondition: lösa blad
nr 955 7569
Färglitografier
2 st, Sven Jonsson, ej sign, bladets mått: 45 x 63
Kondition: lösa blad
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 april 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/4 18:09:53 | 1 | Vinnande bud |
20/4 18:10:09 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej sign färglitografier litografier sven jonsson
-
7063 Färglitografier
+ etsning, 3 st, oramade lösa blad, Lennart Gram (..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:20 -
7219 Färglitografier
2 st, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Mark..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:38 -
7211 Färglitografier
3 st, Albin Amelin (1902-1975), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:33